Esenciální oleje v kostce

Esenciální oleje v kostce
Model: 00000000
Dostupnost: Na skladě
Cena: 0Kč
Množství:  
   - NEBO -   
 
Tyto oblasti použití jsou pouze částí pozoruhodného příběhu esenciálních olejů.
 
Esenciální oleje se používají tisíce let pro své báječné kosmetické vlastnosti.
Společnost Young Living vždy byla mezi prvními, kdo přinášeli tuto starobylou tradici moderním uživatelům a seznamovali milióny lidí s něčím, o čem nikdy ani nesnili.
 
Čiré esenciální oleje, extrahované především pomocí šetrné parní destilace, ale také lisováním za studena, jsou silnější a účinnější než sušené bylinky a přinášejí rychlé a působivé výsledky. Kdykoli držíte v ruce lahvičku našich silných esenciálních olejů, držíte v ruce ryzí esenci rostlin, kterou lze rozprašovat, inhalovat, aplikovat místně nebo použít při masáži:

Zlepšete svoji fyzickou pohodu

Moderní životní styl nevytváří vždy optimální podmínky pro fyzickou pohodu. Špatná výživa, nedostatek cvičení a nadbytek toxinů ohrožujících životní prostředí mohou rozhodit rovnováhu Vašeho těla a oslabit energetické úrovně. Od čištění a kontroly tělesné hmotnosti až po podporu každého systému těla, zde všude mohou doplňky s obsahem esenciálních olejů zajistit cílená řešení nutná k obnovení Vaší rovnováhy a k tomu, abyste se cítili dobře.

Buďte každý den vitální díky stravě na bázi celistvých potravin, účinným antioxidantům a čistým esenciálním olejům.

Očistěte svůj domov

Pochybné chemické přípravky nejsou Vaší jedinou volbou při úklidu domácnosti. Buďte v pohodě bez kompromisů při leštění nábytku, čištění mastných skvrn nebo mytí špinavých povrchů díky jemné, ale účinné síle naší výrobkové řady Thieves™.

Společnost Young Living Vám nabízí pohodlné způsoby, jak využít čisticí schopnosti a příjemnou vůni esenciálních olejů. Vyměňte odpuzující čisticí prostředky ve své domácnosti za naše univerzální výrobky.

Zjemněte svoji pleť

Zbavte svoji každodenní péči o pleť kontroverzních přísad a znovu nalezněte svůj přirozený jas. Starodávné tajemství péče o pleť, esenciální oleje, mohou podpořit čistotu pleti, ztlumit známky stárnutí a vyživovat zdravé vlasy. Díky používání pouze přírodních přísad Vám tato moderní řešení péče o pokožku a vlasy umožňují užívat si úžasných výhod esenciálních olejů každý den.

Dosáhněte hlubokého duchovního uvědomění

Kadidlo a esenciální oleje z rostlin hrály vždy významnou roli v náboženských a duchovních obřadech a pomáhaly jejich účastníkům odpoutat se od věcí všedních a spojit se s něčím větším, než jsme my sami. Pro povzbuzení svých duchovních praktik si nařeďte a aplikujte meditativní a posilující esenciální oleje přímo na zápěstí, nohy nebo za uši nebo je rozprašujte na nerušeném místě.

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:



Používá se opensource systém OpenCart
PROMĚNY Ostrava, © 2019